Přístupová externí čidla

Přístupová externí čidla

Přístupová externí čidla jsou určena především k zamezení pohybu osob a jsou používány namísto klíčů všude tam, kde je potřeba zabezpečit vstup do kanceláře, budovy či skladu pouze pro autorizované osoby. Tato čidla slouží ke snímání otisku prstu nebo čipu a jsou vždy napojena na další hardware.

Externí čidla lze propojit s přístupovým kontrolérem ACi, který během okamžiku identifikuje zaměstnance dle přiloženého otisku prstu nebo čipu a umožní/neumožní otevření dveří.

Další variantou je propojení přístupových externích čidel s docházkovým systémem Alveno. K docházkovým čtečkám DSi 501/502 a DSi 400 můžete připojit jedno externí čidlo na otevírání dveří. Toto komplexní řešení vám tak umožní nejen snadnou evidenci a zpracování docházky vašich zaměstnanců, ale i možnost zabezpečit a sledovat záznamy o průchodu a docházce v jednom programu. Komfortním způsobem tak zabezpečíte otevírání dveří stejným otiskem prstu či čipem, jako používáte u docházkové čtečky.

 

Externí čidlo na otisky prstů/čipy Externí čidlo na čipy

Externí čidlo na otisky prstů/čipy

 
Moderní zařízení, které slouží k zabezpečení vstupu autorizovaných osob do kanceláří, budov či skladu. Lze jej propojit s přístupovým kontrolérem ACi či s ním rozšířit biometrický docházkový systém Alveno Professional o možnost otevírání dveří.

Cena na vyžádání

Externí čidlo na čipy

 
Praktické zařízení, které slouží k zabezpečení vstupu autorizovaných osob do kanceláří, budov či skladu. Lze jej propojit s přístupovým kontrolérem ACi či s ním rozšířit docházkový systém Alveno Proximity o možnost otevírání dveří.

Cena na vyžádání

 

Tyto doplňky lze zakoupit v rámci nákupu balíčku Alveno nebo s přístupovým kontrolérem ACi. Pokud již tento hardware máte a přejete si dokoupit některý z těchto doplňků, kontaktujte nás.