Evidence přístupů Alveno

Evidence přístupů Alveno

 
Vstupní systém Alveno Access spolehlivě zajistí správu a evidenci přístupů Vašich zaměstnanců. Přístupový systém jednoduše spravujete pomocí přístupového programu Alveno Access, který má přehledné a uživatelsky intuitivní rozhraní. Přístupový program Alveno Access Vám přináší všechny funkce, které potřebujete pro pohodlnou administraci zaměstnanců a jejich oprávnění ke vstupu do určitých místností.

Zobrazit nabídku přístupových terminálů.

Přístupový systém Alveno Access Vám přináší přehlednou správu zaměstnanců a jejich oprávnění k přístupu do místností a budov. Jaké jsou další výhody vstupního systému Alveno Access?

Tiskové sestavy přístupů - Můžete tisknout přehledné sestavy, které znázorňují, kde se Vaši zaměstnanci pohybovali. U každé přístupové čtečky lze vytisknout přehled zaměstnanců, kteří ji ten který den použili.
Rozdělení přístupových bodů do zón - Přístupový terminál může být zároveň samostatnou zónou. Do každé zóny lze umístit i více přístupových terminálů - zaměstnanci pak individuálně přiřadíte jednotlivé zóny, kde se může pohybovat.
Otevírání dveří na dálku - Možnost otevření dveří na dálku přímo z programu Alveno Access
Kompatibilita s docházkovým systémem Alveno - pro evidenci přístupů a docházky stačí evidovat pouze jeden otisk. Docházkový systém je s přístupovým provázán, takže stačí využívat pouze jeden program - docházkový program Alveno Business.